פרסום בפורטל החינה הישראלי

מעונינים להגיע למאות חוגגי חינה? 
רוצים שכולם ידעו עליכם?

הפרסום בפורטל החינה הישראלי, עובד!

פורטל החינה הישראלי, האינדקס הראשון והגדול בישראל המיועד לזוגות אשר מתכננים לחגוג טקס חינה. הפורטל משווק בשיווק ישיר לזוגות המיועדים להינשא בקרוב ובפורטלים של קהילות יהודיות וישראליות ברחבי העולם (צרפת, ארה"ב וקנדה) כמו גם באמצעי התקשורת ובמידיות נוספות בארץ. קבלו  דף מידע (מיני אתר –  לחצו כאן לדוגמא) בו תוכלו לפרסם תמונות, קטעי וידאו ושאר פרטים המעידים על התמחותכם בתחום הפקת חינה. כמו גם באנר פירסומי בעמוד הבית של הפורטל  ו/או בדף פנימי וזה עוד לא הכל צרו קשר עכשיו!

אתר לפרסום

פרסום חינם

אתם מוזמנים לפרסם חינם את בית העסק שלכם, הנותן שירותים לטקס חינה, כתבו אלינו ותוך שעה קלה יעלה בית העסק שלכם לפורטל. פורטל החינה הבטחון שכולם יגיעו אליכם!

הבונוס שלנו לכולם:


פרסמו אחד מסוגי הבנרים וקבלו: דף מידע + תמונות + וידאו + העלאה ושיווק במנוע בחיפוש לסרטים – יוטיוב + עיצוב דף המידע + גלריה עד20 תמונות + כיתוב מובלט בקטגוריה השייכת לבית העסק שלכם.

הכותרות שלנו
עוגיות מרוקאיות לחינה

עוגיות לחינה

אני מרגישה כאילו זה היה אתמול…אממ…איזה מגשים צבעוניים… איזה תענוג לעיניים ולחיך… הצבעוניות המרהיבה!!!אני זוכרת את עצמי בערך בגיל שש עומדת נפעמת ליד השיש.אני והשיש

קרא עוד »

על הפרוייקט

על הפרוייקט רעיון הפרוייקט חינה היא טרחה גדולה עבור כל כלה וחתן: יש כל כך הרבה דברים קטנים, פרטים שלפעמים אתה אפילו לא שם לב

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא: