חינה אלטרנטיבית בעיצוב אישי

מהי חינה אלטרנטיבית?

טקס חינה אלטרנטיבית זה טקס בעיצוב אישי, לפי בחירתם של הזוג  והמשפחה. הבחירה האישית היא החל ממה כותבים על הידיים ועד לעיצוב התלבושות. עיצוב הטקס על פי מה שאתם רוצים נותן לכם את האפשרות לעשות מה שאתם אוהבים, אם או בלי קשר למסורת שלכם.

שינוי הדרך שבה הטקס מתנהל נותן גם את האפשרות לאשכנזים להתחבר אליו וליהנות ממנו. ישנה אפשרות לאימהות של החתן והכלה, שהן הכי מעורבות בחינה, לתת את המגע שלהן, כך שלילדים שלהם ולאורחים שיגיעו יהיה טקס מרשים במיוחד.

הפקות חינה מרוקאית

לא רק לחתונות עושים חינה.

מנהג מאוד מעניין שהתפתח בישראל הוא חינה לבר מצווה. בטקס זה, חתן בר המצווה מגיע באפריון לאולם או למסעדה שבה נערך הטקס. כמו בחינה של זוגות מאורסים, גם לחתן בר מצווה מציירים על היד ציור סמלי.

מה מציירים? זאת בחירה של חתן הבר מצווה ומשפחתו. החינה היא המשך יפה לאירוע בר המצווה, כאשר ביחד איתה יש מוזיקה, ריקודים, שמחה וסעודה טובה. כמובן שלא רק בנים יכולים ליהנות מחינה לבר מצווה. גם בנות המצווה יכולות ליהנות ולהרגיש כלות ליום אחד.

הכנת חינה מרוקאית

מה היתרונות של חינה אלטרנטיבית

סט חינה מרוקאית

מה ניתן לשלב בחינה שהיא שונה

בחינה בסגנון אחר ניתן לשלב מספר דברים שישדרגו את האירוע. תוכלו להזמין להקת נגנים שתרקיד ותקפיץ אתכם. ישנן אטרקציות מאוד טובות, למשל הפרחת יונים, אותן תוכלו לעשות באירוע וכך להפתיע ולשמח את האורחים שלכם. 

צילום האירוע הוא גם דבר חשוב מאוד, לא להסתפק בצלמים חובבנים, תיקחו מישהו מקצועי שיידע לזרום עם הבקשות שלכם, שאולי יהיה שונות מבקשות של לקוחות אחרים. הכי חשוב,ככל שתהיו יותר עם ראש פתוח ויותר יצירתיים, כך האורחים שלכם ייהנו יותר.

חינה אלטרנטיבית היא הפתרון המושלם למי שרוצה אירוע שונה ומקורי לפי עיצוב אישי.

הכותרות שלנו

העור מתקלף?

כל אחד מגיב אחרת לעור מתקלף. שמעתם פעם שהוזכר בחדשות שמישהו אחד בוחן את הדיאטה ומנסה להסיר קילוף עור עם קרמים ומשחות. מישהו אחר- מתבונן

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא:

אוכל לחגיגת אירוע חינה
קייטרינג לחינה

החלטתם להתחתן??? מזל טובהאם גם אתם נמנים על אותם זוגות שהחליטו לערוך את טקס החינה המסורתי? טקס החינה שמביא עמו

קרא עוד »