אירוע נוצץ ומרהיב עם תפאורה לחינה

תפאורה לחינה היא מה שהופכת את האירוע לצבעוני ומרהיב כמו שהוא אמור להיות. אי אפשר לערוך חינה יפה, ללא תפאורה יפה. מה כדאי לשים עליו דגש בתפאורה? הכול במאמר.

חברה להפקת חינה

ממה מורכבת התפאורה

תפאורה לחינה מורכבת בראש ובראשונה מהרבה מאוד צבע, בעיקר זהב. חשוב מאוד שתהיה במה מרהיבה ונוצצת עם מדרגות, אשר נקראת במת טאלומון.

בזמן טקס החינה, הזוג יושב על המדרגה העליונה של הבמה, שמסמלת את העלייה ברמת החיבור של הזוג, מחברים לנשואים.  במדרגות למטה נמצאות האימהות ושאר המשפחה, אשר מלווים את הזוג ומברכים את החיבור ביניהם.

חשוב שהדרך לבמה תהיה מקושטת ונוצצת כי הזוג עובר דרך קרובי המשפחה  והחברים שמאשרים מבחינה סמלית את החיבור ומברכים את הזוג בכל הטוב שרק יכול להיות לו.

תפאורה לחינה

כניסה מיוחדת לבמה

כאשר הזוג נכנס לבמה המרכזית שבה יש טקס חינה, הכניסה היא מרשימה במיוחד. ישנן כמה וריאציות שהזוג יכול להיכנס בהן, כמובן בהתאם לרצון הזוג והמסורת של העדה. יש אפשרות שהזוג יישא על אפיריון מלכותי, אותו החברים וקרובי המשפחה יסחבו.

יש אפשרות גם להיכנס בכרכרה יפה שהאורחים גוררים במלוא הדר וכבוד לזוג. לעתים הזוג נכנס עם כיסאות מפוארים. כמובן שאם הזוג לא כל כך מתחבר לכניסה מפוארת מאוד, יש אפשרות להיכנס ברגל. אפשרות זו היא גם טובה, יש בה חיבור מיוחד לאורחים שרואים מקרוב את החתן והכלה ומברכים אותם כשהם הולכים.

חינה תימנית

כמה דגשים בנקודות על תפאורה לחינה

אולם לחינה

תמיד להתייעץ עם בעל מקצוע

בין אם אתם עושים חינה בבית או באולם תפאורה לחינה זה משהו שכדאי שאנשי מקצוע יעשו. יש הרבה מאוד פרטים גדולים וקטנים שלא יהיה לכם זמן להתעסק איתם. אנשי מקצוע טובים עמלו רבות על מנת להביא לכם את התפאורה הכי טובה ואותנטית שיש.

כדאי מאוד לתת לאיש מקצוע אחד לעצב את כל התפאורה ולא להביא כיסאות ממקום אחד ובמה ממקום אחר. איש מקצוע אחד יוכל להתאים את כל התפאורה למראה אחיד, דבר שהוא חשוב ליופי ולהדר של האירוע.

הכותרות שלנו

כך נראה אירוע חינה מושלם

אירוע החינה יכול להיות אירוע מושלם לכל האירועים. זוהי דרך מדהימה להראות לאורחים שלך קצת תרבות ולגרום להם ליהנות מהחוויה. חינה היא צבע טבעי ששימש

קרא עוד »

איפור לאירוע צהריים

אירועי צהרים מהווים כיום אירועים פופולריים מאוד. אם בעבר היה ברור כי אירוע צריך להיערך בשעות הערב או הלילה, הרי שכיום יותר ויותר אנשים בוחרים

קרא עוד »
איפור לחינה

מה הסיפור של האיפור לחינה?

איפור לחינה היום שטקס החינה הופך לערב לא פחות חשוב מהחתונה, ומקבל עדנה עכשויית, בחרתי להקדיש את הפוסט הזה לאיפור.  כל כלה ברחבי תבל רוצה להיראות פצצות

קרא עוד »
אוכל לחגיגת אירוע חינה

קייטרינג לחינה

החלטתם להתחתן??? מזל טובהאם גם אתם נמנים על אותם זוגות שהחליטו לערוך את טקס החינה המסורתי? טקס החינה שמביא עמו התרגשות ותחושת רוממות רוח עוד

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא:

על הפרוייקט

על הפרוייקט רעיון הפרוייקט חינה היא טרחה גדולה עבור כל כלה וחתן: יש כל כך הרבה דברים קטנים, פרטים שלפעמים

קרא עוד »
עוגיות מרוקאיות לחינה
עוגיות לחינה

אני מרגישה כאילו זה היה אתמול…אממ…איזה מגשים צבעוניים… איזה תענוג לעיניים ולחיך… הצבעוניות המרהיבה!!!אני זוכרת את עצמי בערך בגיל שש

קרא עוד »