נוחות ויופי בתסרוקת לחינה

תסרוקת לחינה היא אחד מהדברים הכי חשובים להשלמת המראה היפה של החתן והכלה. חינה הוא אירוע שיש בו הרבה דגש על צבעוניות וריקודים. התסרוקת לאירוע צריכה להתאים את עצמה וגם להיראות יפה.

תספורת לחינה

חדש אצלינו 🌺 איפור לכלת חינה

הסברים, מדריכים, טיפים שימושים

להצץ כאן

♥️ הכי חשוב שיתאים לכל האירוע

חינה זה אירוע דינמי שהכלה והחתן כל הזמן מחליפים תלבושות, הולכים בין האורחים ורוקדים. בנוסף, נהוג לעטר את שיער האישה ובתכשיטים והחתן לובש תרבוש. כל אלה מצריכים שיער שיהיה לא רק יפה אלא עמיד לכל אורך הערב. סידור שיער לחינה אמור להיות כזה שהוא לא ייהרס אחרי הפעם הראשונה שהחלפתם בגדים או שלא יסתבך בתכשיטים שהכלה שמה על ראשה.

ישנן עדות, למשל התימנים, שראש הכלה מכוסה לגמרי במהלך הערב והכיסוי מעוטר בתכשיטים רבים. במקרה זה, עיקר התסרוקת נועדה להוות כר נוח לכיסוי, שישמור גם על השיער וגם על הכיסוי.

תספורת לחינה בית

כל אישה והמראה שלה

אין שתי נשים שהן אותו הדבר. כל אחת רוצה את המראה שלה לחינה, מראה שיתאים הכי טוב לנתוני הגוף שלה. שיער הוא חלק משלים למראה, לכן כל אישה טוב לה התסרוקת שלה. רצוי מאוד להתאים את התסרוקת לגוף של האישה, לתלבושת, לאיפור, לתנאים מבחוץ, למשל אור יום או חושך ועוד.

כדאי מאוד לנסות מספר סוגי תסרוקות, לשאול את האימהות, האחיות והחברות, מה הכי יפה לכן. קחו את הזמן, תחשבו טוב, שום דבר לא יהיה טוב עם תארגנו את השיער ברגע האחרון.

הקודם
הבא

כמה טיפים טובים בנקודות

מצאתי סרטון יפה תספורות של חינה (תוכלו לפנות לבעל הסרטון)

כל הסודות על ארגון חינה

איך מארגנים חינה, מידע על ספקים, טיפים ומדריכים 

לפריטים לחץ כאן

אין חכם כבעל מקצוע.

הדבר שהכי כדאי לעשות בתסרוקת לחינה הוא להזמין אנשי מקצוע. הרבה פעמים, מעצבי או מעצבות השיער הם גם מאפרים, כך שבהחלט תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה אחת. כדאי מאוד שאנשי המקצוע יתלוו אתכם לאירוע. תמיד יש צורך בתיקונים קטנים של השיער, שהרבה פעמים נהרס במהלך האירוע.

ישנן חברות שמשלבות עיצוב שיער ואיפור גם לכלה וגם לקרובות משפחה וחברות קרובות של הכלה. כדאי מאוד לבדוק מי עושה את התסרוקת שאתן רוצות ועם מי יש לכן כימיה טובה. יש הרבה לחץ באירוע חינה ותמיד כיף שיש אוזן קשבת ויד תומכת שתרגיע אתכם.

הכותרות שלנו

העור מתקלף?

כל אחד מגיב אחרת לעור מתקלף. שמעתם פעם שהוזכר בחדשות שמישהו אחד בוחן את הדיאטה ומנסה להסיר קילוף עור עם קרמים ומשחות. מישהו אחר- מתבונן

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא:

אוכל לחגיגת אירוע חינה
קייטרינג לחינה

החלטתם להתחתן??? מזל טובהאם גם אתם נמנים על אותם זוגות שהחליטו לערוך את טקס החינה המסורתי? טקס החינה שמביא עמו

קרא עוד »