איפור כלה לחינה, שיהיה נוצץ ויפה

חינה הוא טקס נוצץ מאוד שבו ישנה חשיבות רבה למראה הכלה. חלק בלתי נפרד ממראה הכלה קשור לאיפור כלה לחינה.

איפור לכלת חינה

התאמת צבעים לאירוע ולעור

הדבר הכי חשוב הוא להבין איך מתנהל האירוע ומהו גוון העור של הכלה. איפור נראה הכי יפה כשהוא שהוא מותאם לעור ולבגדי הכלה.

לעתים, במהלך החינה נהוג שהכלה מחליפה בגדים מספר פעמים. חשוב להתאים את האיפור לכל בגד, כך שהבגד ישלים את המראה עם הבגדים ולא ייתן ניגודיות שתגרום לכך שהכלה תראה כאילו יש לה פנים מקושקשות, דבר הוא פחות יפה. גם גוון העור חשוב מאוד באיפור כלה לחינה. למשל, כלות שיש להן צבע עור בהיר יותר, העור נוטה יותר לאדמומיות ולכהות עור יותר יש נטייה  גדולה יותר לפיגמנטציה.

כל אלה ועוד צריכים להילקח בחשבון באיפור.

איפור לכלת חינה

הרבה צבעוניות ויופי.

בניגוד לחתונה, אירוע חינה היא ערב שבו מתלבשים בצורה מאוד צבעונית והאווירה היא מאוד צבעונית. הכלה מחליפה בערב מספר בגדים שהם בצבעים שונים.

הדגש באיפור הוא להחצין את היופי של הכלה ולהתאים אותו לצבעוניות ולנוצץ שמסביב. אחד מסוגי האיפור שעושים נקרא איפור לבנוני. איפור זה שם דגש רב על העיניים ולעתים ממש יוצא מתחום העין הצורה חתולית מודגשת מהרגיל. בנוסף מדביקים ריסים, שמים מגוון צבעים של אייליינר ועוד. 

הכול זאת כדי להבליט את היופי של העין. איפור זה הוא מאוד טוב לכלות שנהוג לחסות את הראש שלהן במהלך הטקס ולהשאיר רק את הפנים חשופות.

איפור לחינה

הזדמנות להתנסות באיפור

חינה הוא טקס מקדים לחתונה ולכן איפור לחינה הוא הזדמנות נהדרת לבדוק מה מחמיא לכלה ומה פחות. בחינה מוזמנים פחות אורחים יחסית אך כל אורח מתקרב מאוד יחסית לכלה, כך שהוא רואה אותה הרבה יותר טוב.

זה הזמן לקבל מחמאות והצעות לשיפור לפני האיפור החתונה, כאשר החתונה היא האירוע המרכזי של הכלה ובו היא צריכה להיות הכי יפה בעולם.

החלפת התלבושות במהלך הערב יכולה להראות איך פניה של הכלה משתלבות עם כל צבע בגד ולהתאים את האיפור לצבע. אם התחלתם את האירוע ביום והוא גולש לערב, זה יכול בהחלט להראות מה צריך לשנות באיפור כי גם חתונות לעתים מתחילות ביום וגולשות לערב.

כמה דגשים חשובים לאיפור.

לנסות לפני הערב

חשוב לנסות את המראה שלכן לפני יום החינה. תקבעו עם המאפרת מקצועית לחינה ותעשו ניסוי של האיפור, אולי תצטרכו לשנות את המראה.

לא לחכות לרגע האחרון

חשוב מאוד שתבדקו את האיפור מספר ימים או אפילו שבוע לפני החינה. אם במקרה אתן אלרגיות לאחד מהחומרים של האיפור, לא כדאי שהתופעות של אלרגיה יצוצו בזמן האירוע. אם אתן מראש יודעות שאתן אלרגיות לסוג מסוים של איפור, לא לשכוח לעדכן את המאפרת.

להתייעץ עם האימהות, האחיות והחברות

כדאי להראות את האיפור לקרובות לפני שיוצאים לאורחים. לרוב, הקרובות שלך כבר יוכלו להגיד לך אם המראה יפה או צריך לתקן לפני שכל האורחים ייראו את אותך, כאשר את צריכה להיות מושלמת מולם.

איפור לאירוע חינה

אין תחליף למאפרת מקצועית

תמיד כדאי להביא מאפרת מקצועית לאיפור כלה לחינה. מאפרת מקצועית מביאה איתה את כל הציוד לאירוע ומאפרת את הכלה, האימהות, האחיות והחברות הקרובות. המאפרת דואגת להחלפת האיפור בזמן החלפת התלבושות ועושה טאצ'ים קטנים כדי לתקן פגמים קטנים באיפור שנוצרים במהלך הערב מזעה, לכלוך ועוד.

כדאי כמובן לקבוע פגישה מראש עם המאפרת. כך תוכלו לראות איזה איפור אתן רוצות לשים בערב וגם להרגיש את הכימיה ביניכן, כך שיהיה לכן כיף לעבוד ביחד בערב שיש בו הרבה שמחה אבל גם הרבה לחץ.

הכותרות שלנו

העור מתקלף?

כל אחד מגיב אחרת לעור מתקלף. שמעתם פעם שהוזכר בחדשות שמישהו אחד בוחן את הדיאטה ומנסה להסיר קילוף עור עם קרמים ומשחות. מישהו אחר- מתבונן

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא:

עוגיות מרוקאיות לחינה
עוגיות לחינה

אני מרגישה כאילו זה היה אתמול…אממ…איזה מגשים צבעוניים… איזה תענוג לעיניים ולחיך… הצבעוניות המרהיבה!!!אני זוכרת את עצמי בערך בגיל שש

קרא עוד »