הבחירה הנכונה של די ג'יי לחינה

אחת מעמודי התווך עליו נבנה אירוע מוצלח הוא ללא צל של ספק המוזיקה, האם תשכילו לבחור נכון את פס הקול לאירוע שלכם?
כל אירוע ולא חשוב אם מדובר בחתונה, חינה או אירוע ציבורי, נבנה כמו סרט. יש שחקנים ראשיים, שחקנים מישניים, והוא נבנה לאט לאט ממערכה אחת לשנייה. יש בו אלמנטים של ריגושים ושיאים שנבנים במהלך הערב. המוזיקה צריכה לתת מענה מתאים לכל רגע נתון באירוע: תפקידה של המוזיקה להנעים בשעת קבלת הפנים, לרגש בכניסת החתן והכלה, להרקיד ואף להרגיע בהפסקות האוכל בזמן הסעודה.

תפקידו של הדיי גיי במהלך טקס החינה.
תפקידו של הדיי גיי בחתונה, לטעמי הוא לנגן מוזיקה ולהמעיט בדיבור, לתת לנשף לזרום, לדבר עם האורחים דרך המוזיקה, להרקיד ולשמח דרך מוזיקה רציפה משובחת וקולחת המוגשת בצורה מקצועית בין שיר לשיר.

לא כך בטקס החינה! די גיי לחינה אמור להכיר את מהלך הטקס ואף להשתלב בחלקים השונים, עליו להיות אחראי על תוכן האירוע וסידורי הזמנים. די גיי לחינה מקצועי מכיר מגוון שירים מיוחדים לטקס החינה ושילובם ברגעים המתאמים. לכל עדה יש את השירים המיוחדים לה. אותם שירים שירגישו ויקפיצו את אחרוני זקני העדה. חשוב מאוד לשמור על אוטנטיות השירים והמבצעים. לטעמי יש להמעיט ברימיקסים מטורפים ולשמור על מקוריות של השירים. די גיי טוב מבין שהוא למעשה פסקול הערב ולכן מוטל על כתפו להיערך בהתאם!

אז איך בכל זאת נדע במי לבחור?


אחת ההתלבטויות בהם נתקלים עורכי אירועים היא באיזה די גיי עלינו לבחור? הדרך המעולה ביותר היא

לסמוך על עצמכם. ודאי הייתם באירוע בו התרשמתם לטובה מהמוזיקה ואם לא אני ממליץ לשאול חברים, לחפש באינטרנט ולשאול בעלי מקצוע מהתחום ( לא בעלי אינטרסים) יש להם ניסיון והם יודעים מי המוצלחים שבניהם וכמובן להימנע מעסקת חבילה הכול כלול, שעל פי רוב אלו תקליטנים חלשים וחסרי מקצועיות שלפעמים עלולים לא רק שלא להיות פסקול מוצלח אלה להרוס את הערב כולו. יחד עם זאת עלינו להתייחס לכל מקרה לגופו ולראות את התקליטן בעבודתו, לא פעם אפשר למצוא תקליטן במחיר סביר וזול כשהוא מכיר את מלאכתו ומבצע אותה נאמנה ומקצועיות.

די גיי טוב ירצה להבין בפגישה המקדימה על אופי המוזמנים שלכם, את הסגנון המוזיקלי הקשורה למוצאיכם. אני מצפה מתקליטן למומחיות בבחירת שירים המתאימים לאופי הטקס. לא להסתפק בשירים הפופולאריים העכשוויים ולהעניק לערב ריגושיים מוזיקליים, כאשר יש שימוש באלמנטים קלאסיים הקשורים לארץ מוצא של החתן והכלה. באירוע חתונה האורחים מתחלקים כשליש ממשפחת החתן שליש מצד הכלה ושליש חבריים. בחינה החלוקה קצת שונה, ויש יותר משפחה מחברים ולכן יש להתייחס למוזיקה בהתאם ולהתחשב הן באורחים והן במסורת והשיוך העדתי, אחרי הכול חינה הוא טקס מסורתי וייחודי.

הכותרות שלנו

העור מתקלף?

כל אחד מגיב אחרת לעור מתקלף. שמעתם פעם שהוזכר בחדשות שמישהו אחד בוחן את הדיאטה ומנסה להסיר קילוף עור עם קרמים ומשחות. מישהו אחר- מתבונן

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא:

אוכל לחגיגת אירוע חינה
קייטרינג לחינה

החלטתם להתחתן??? מזל טובהאם גם אתם נמנים על אותם זוגות שהחליטו לערוך את טקס החינה המסורתי? טקס החינה שמביא עמו

קרא עוד »