קייטרינג לחינה

החלטתם להתחתן??? מזל טוב
האם גם אתם נמנים על אותם זוגות שהחליטו לערוך את טקס החינה המסורתי? טקס החינה שמביא עמו התרגשות ותחושת רוממות רוח עוד לפני החתונה?

טוב שנולדתם אחרי שנות השבעים!!! בשנים אלו המקום הבלעדי לעריכת טקס החינה המסורתי היה בית הורי הכלה. אם הכלה הפיקה את האירוע בעצמה ונראתה בערך כמו בערב ליל הסדר, כעומדת להירדם בערב המיוחל בשל העבודה הרבה שקדמה לאירוע. טקס החינה המדובר שימש אז גם כמקום מפגש והכרות בין שתי המשפחות המורחבות על מנת למנוע אי נעימות בחתונה עצמה.

גם בימינו אנו יש לאירוע חינה טמפרמנט אישי ותחושה של חגיגה ביתית אך האפשרויות העומדות בפנינו בלתי מוגבלות.השמיים הם הגבול. מדורי דורות מקובל לערוך את טקס החינה בסמוך ליום החתונה. מלאכת ההכנות של חינה בהפקה עצמית מורכבת ומסובכת עד בלי די. חישבו : יש לארגן מקום הולם, מזון מתאים, תפאורה אוריינטלית, בגדים לטקס, נרות ,חינה, מוזיקה – בקיצור יריעת מסך המחשב קצרה מלהכיל את כל הפרטים שיש לארגן.

אנחנו בעיצומו של הכנת רשימת כל החברות לקייטרינג המתמחות בחינה. יש בשוק מספר לא מבוטל של חברות קייטרינג לחינה שיוכלו לסייע בידכם להפיק אירוע חינה לתפארת שביעות רצון החמה החדשה.

אולם לחינה

טוב, אז החלטנו ללכת על חברת קייטרינג??? אחל'ה!!!


אתם מוזמנים להכנס לקטגוריה חברות קייטרינג לחינה להתרשם מחברות קייטרינג המתמחות בקייטרינג לטקסי חינה. חברת הקייטרינג תגיש לכם מבחר מעדנים לפי טעמכם, סגנונכם והכיס של חותנכםחברת הקייטרינג מעתה אחראית לחלק לא מבוטל של האירוע. זה מתחיל מכלי ההגשה, אופן וצורת ההגשה. תוכלו לבחור בין בופה לבין שרות של מלצרים. עיצוב השולחנות מוטל גם הוא על חברת הקייטרינג.

בישראל של שנות האלפיים קיימות אין ספור אפשרויות לעיצוב והגשת אוכל: אוכל שמוגש על תפאורה של מפות וצלחות אותנטיות עושה רושם מעולה על האורחים הסועדים את ליבם. כאשר הכול מסביב מעוצב ומסוגנן בקו אחיד זה נותן הרגשה של אירוע אחר ומושקע. האמינו לי ההרגשה החיונית שתעניקו לאורחים היקרים ללבכם תפעיל מחמאות מצידם כבומרנג ומה יותר טוב מלגרוף מחמאות על האירוע המיוחד שלכם???

שיטת "מפה לאוזן " עובדת יפה גם בתחום זה. אם שמעתם על אירוע מוצלח של החברה של החבר הכי טוב של בת דודה שלי מהתיכון
_ עצרו ובדקו: מי הייתה חברת הקייטרינג באירוע? שווה לבדוק. אם קיבלתם המלצה חמה אמינה של הקרובים אליכם ערכו בדיקה אפילו במפתיע.

זו הדרך הנכונה. חישבו על סגנון האוכל של האורחים שלכם. זה יכול להיות מזון המבוסס על מאכלי העדה ברוח החינה שתושתת על מנהגי העדה, אולם בהחלט ניתן להפתיע עם ארוחת גורמה ממנה ייהנו כולם ללא ספק. בטקס חינה מרוקאית המאכלים הם די צפויים אך ערבים לחיך.

מנה בחינה מרוקאית כוללת בדרך כלל מנה ראשונה סלטים מרוקאים הידועים בחריפותם , סיגרים, פסטלים. למנה העיקרית מוגש האוכל שידוע כסמל למאכלי העדה: הקוסקוס!!! באשר לקינוחים המרוקאים מי שלא ראה את יופי העוגיות המרוקאיות המסורתיות לא ראה יופי מימיומגשים גדולים עטופים בנייר צלופן המכילים עוגיות מעוצבות לתפארת בצבעוניות מלבבת.

האורחים נוהגים לרקוד כאשר מגשי העוגיות מעל ראשם, זהו סמל לברכות המתוקות לדרכם החדשה. ההמלצה הכי חיונית, לעניות דעתי הינה : כאשר אתם נפגשים עם חברת הקייטרינג הנבחרת- תארו להם את החזון שלכם, את הציפיות שלכם בפירוט רב. רדו איתם לפרטים עד לרמת ההגשה של האסטטיקה של הצלחות והשולחנות. כך תתנו להם כיוון וגם תיתפסו כקפדנים שרצוי להתאמץ באירוע שלהם.

הכותרות שלנו

העור מתקלף?

כל אחד מגיב אחרת לעור מתקלף. שמעתם פעם שהוזכר בחדשות שמישהו אחד בוחן את הדיאטה ומנסה להסיר קילוף עור עם קרמים ומשחות. מישהו אחר- מתבונן

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא:

אירועי כורדיסטאן
חינה כורדית

טקס חינה כורדית מתחת לחופת כוכבים בערי ממלכת כורדיסטאן מקובל היה לארגן את טקס החינה יום לפני החתונה יום זה נקרא

קרא עוד »