מוסיקה חסידית לבר מצווה בכותל

חברת ההפקות כינור דוד ונגני האירועים לבר מצווה בכותל  מתמחים במוסיקה חסידית וניגונים יהודיים. את המוסיקה החסידית מנגנים כליזמרים – שם הכולל ממגוון כלי הנגינה הבאים:  קלרינט, כינור, מתופפים, אקורדיון, קונטרבאס, חלילים וחצוצרות, וכמובן תקיעה בשופרות תוך כדי תהלוכה.

באירוע בו נשמעת מוסיקה חסידית  בין אם מדובר בבר מצווה בירושלים, בעלייה לתורה, או בחתונה במרפסת של הכותל הינו אירוע מרגש הנוגע לשורשים היהודיים של כל אחד מאיתנו ומרטיט את הנשמה.

כליזמרים בכותל
נגנים לבר מצווה בכותל

מהי מוסיקה חסידית?

מוסיקה חסידית היא ז'אנר  השייך למוסיקה יהודית. כשאומרים מוסיקה חסידית מתכוונים לניגונים ושירים שהושרו בתנועות החסידיות השונות ביהדות מזרח אירופה. במקורה המוסיקה החסידית מושפעת מנגינת הלויים בבית המקדש וכן מהמוסיקה האירופית בארצות המוצא של החסידים. 

בתנועה החסידית יוחס למוזיקה תפקיד חשוב בעבודת האל. הרבה מהשירים והניגונים החסידיים מלווים כיום תפילות ואירועים חגיגיים, במיוחד לחיבור אירועים טקסיים כגון בר מצווה וחתונה לשורשים היהודיים.

כליזמרים לבר מצווה בירושלים

אנו מתחייבים בפניכם שאירוע עם מוסיקה חסידית בכינור דוד ישאיר חותם בלתי נמחה, ישמח את כל הנוכחים וירגש עד דמעות. דמיינו לעצמכם טקס עלייה לתורה בו חתן בר המצווה מלווה בחבורת כליזמרים עליזה. שערו בנפשותיכם עד כמה מרגשת חופה בצלילים יהודיים כשברקע שופרות, ממש מעמד הר סיני … יש לנו צלם בר מצווה ברמה שתוכלו לראות אותו כאן.

הכותרות שלנו
איפור לחינה

מה הסיפור של האיפור לחינה?

איפור לחינה היום שטקס החינה הופך לערב לא פחות חשוב מהחתונה, ומקבל עדנה עכשויית, בחרתי להקדיש את הפוסט הזה לאיפור.  כל כלה ברחבי תבל רוצה להיראות פצצות

קרא עוד »
אוכל לחגיגת אירוע חינה

קייטרינג לחינה

החלטתם להתחתן??? מזל טובהאם גם אתם נמנים על אותם זוגות שהחליטו לערוך את טקס החינה המסורתי? טקס החינה שמביא עמו התרגשות ותחושת רוממות רוח עוד

קרא עוד »

חינה שלושת מצוות האישה

חכמת נשים, בנתה ביתה…
 סוד הצלחה של בית יהודי מופקד בידי הנשים! אני לא רוצה להישמע פמיניסטית אבל יש לי מספר סימוכין  הנשענים על מקורותינו

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא:

אירועי כורדיסטאן
חינה כורדית

טקס חינה כורדית מתחת לחופת כוכבים בערי ממלכת כורדיסטאן מקובל היה לארגן את טקס החינה יום לפני החתונה יום זה נקרא

קרא עוד »
אוכל לחגיגת אירוע חינה
קייטרינג לחינה

החלטתם להתחתן??? מזל טובהאם גם אתם נמנים על אותם זוגות שהחליטו לערוך את טקס החינה המסורתי? טקס החינה שמביא עמו

קרא עוד »