חינה אלטרנטיבית בעיצוב אישי

מהי חינה אלטרנטיבית?

טקס חינה אלטרנטיבית זה טקס בעיצוב אישי, לפי בחירתם של הזוג  והמשפחה. הבחירה האישית היא החל ממה כותבים על הידיים ועד לעיצוב התלבושות. עיצוב הטקס על פי מה שאתם רוצים נותן לכם את האפשרות לעשות מה שאתם אוהבים, אם או בלי קשר למסורת שלכם.

שינוי הדרך שבה הטקס מתנהל נותן גם את האפשרות לאשכנזים להתחבר אליו וליהנות ממנו. ישנה אפשרות לאימהות של החתן והכלה, שהן הכי מעורבות בחינה, לתת את המגע שלהן, כך שלילדים שלהם ולאורחים שיגיעו יהיה טקס מרשים במיוחד.

הפקות חינה מרוקאית

לא רק לחתונות עושים חינה.

מנהג מאוד מעניין שהתפתח בישראל הוא חינה לבר מצווה. בטקס זה, חתן בר המצווה מגיע באפריון לאולם או למסעדה שבה נערך הטקס. כמו בחינה של זוגות מאורסים, גם לחתן בר מצווה מציירים על היד ציור סמלי.

מה מציירים? זאת בחירה של חתן הבר מצווה ומשפחתו. החינה היא המשך יפה לאירוע בר המצווה, כאשר ביחד איתה יש מוזיקה, ריקודים, שמחה וסעודה טובה. כמובן שלא רק בנים יכולים ליהנות מחינה לבר מצווה. גם בנות המצווה יכולות ליהנות ולהרגיש כלות ליום אחד.

הכנת חינה מרוקאית

מה היתרונות של חינה אלטרנטיבית

סט חינה מרוקאית

מה ניתן לשלב בחינה שהיא שונה

בחינה בסגנון אחר ניתן לשלב מספר דברים שישדרגו את האירוע. תוכלו להזמין להקת נגנים שתרקיד ותקפיץ אתכם. ישנן אטרקציות מאוד טובות, למשל הפרחת יונים, אותן תוכלו לעשות באירוע וכך להפתיע ולשמח את האורחים שלכם. 

צילום האירוע הוא גם דבר חשוב מאוד, לא להסתפק בצלמים חובבנים, תיקחו מישהו מקצועי שיידע לזרום עם הבקשות שלכם, שאולי יהיה שונות מבקשות של לקוחות אחרים. הכי חשוב,ככל שתהיו יותר עם ראש פתוח ויותר יצירתיים, כך האורחים שלכם ייהנו יותר.

חינה אלטרנטיבית היא הפתרון המושלם למי שרוצה אירוע שונה ומקורי לפי עיצוב אישי.

הכותרות שלנו

כך נראה אירוע חינה מושלם

אירוע החינה יכול להיות אירוע מושלם לכל האירועים. זוהי דרך מדהימה להראות לאורחים שלך קצת תרבות ולגרום להם ליהנות מהחוויה. חינה היא צבע טבעי ששימש

קרא עוד »

איפור לאירוע צהריים

אירועי צהרים מהווים כיום אירועים פופולריים מאוד. אם בעבר היה ברור כי אירוע צריך להיערך בשעות הערב או הלילה, הרי שכיום יותר ויותר אנשים בוחרים

קרא עוד »
איפור לחינה

מה הסיפור של האיפור לחינה?

איפור לחינה היום שטקס החינה הופך לערב לא פחות חשוב מהחתונה, ומקבל עדנה עכשויית, בחרתי להקדיש את הפוסט הזה לאיפור.  כל כלה ברחבי תבל רוצה להיראות פצצות

קרא עוד »
אוכל לחגיגת אירוע חינה

קייטרינג לחינה

החלטתם להתחתן??? מזל טובהאם גם אתם נמנים על אותם זוגות שהחליטו לערוך את טקס החינה המסורתי? טקס החינה שמביא עמו התרגשות ותחושת רוממות רוח עוד

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא: