חינה – באולם? בבית? או בגן אירועים?

אפה אתם מתכונים לחגוג את החינה שלכם? האם כבר העליתם רעיונות יצירתיים? חינה בחווילה הפרטית שלכם? אולי אתם בכלל מחפשים אולם לחינה? אם כך או אחרת, קשה לי לשכוח את החינה הראשונה בה נכחתי והיא בכלל הייתה חינה בחצר…. הייתי בת 10.

בת דודתי, אז בת 20 נישאה לבחיר לבה וכמה ימים לפני החתונה נסענו מבאר שבע לשדרות לחגוג את מסיבת המסיבות לפני החתונה. אני זוכרת שלא זיהיתי את חצר הבית שלהם מבחוץ. המחזה היה מרהיב :תאורה צבעונית משתלשלת מן העצים וממשיכה לאורך הגדר, שולחנות ערוכים לתפארת עם כמויות מזון שלא ראיתי קודם לכןשתייה חריפה, לצד בקבוקי קריסטל ירוק ויותר מכל אני זוכרת שנבנתה במה קטנה ומעליה הועמד ברוב פאר והדר : פטפון כן, כן, זה היה ה"סטארט אפ" באותם ימים.

פטפון ולצידו בן דודי שמואל שהופקד על החלפת התקליטיםהזיכרונות היפים מאותה חינה מלווים אותי עד עצם היום הזה.חזרתי עם כתם כתום בכף היד והשווצתי בפני החברים.

היום מסתבר, כמעט ולא רואים דברים כאלה. עם התפתחות הטכנולוגיה חלה התפתחות מרשימה גם בתחום זה. היום, זוגות חוגגי חינה, מחפשים מקום מושלם לאירוע שלהם. מקום גדול, מרשים, מלהיב ומיוחד.
בישראל של היום ההתלבטות הגדולה היא אולם או גן אירועים? או בלשון דודתי נעמי שתחיה :"בפנים או בחוץ"???

גני אירועים לרוב נחשבים יוקרתיים ואיכותיים יותר מאשר אולמות

יחד עם זאת, יש לזכור שיש אולמות שלא נופלים ברמתם מגני אירועים. יכול להיות שתחושה זו נובעת מהאווירה ה"ירוקה" צמחיה מסביב, אויר פתוח ומרחבים המשדרים יוקרה .יש לזכור בעת הזמנת מקום לאירוע שבשל כך הרבה פעמים העלות יקרה יותר בגן אירועים מאשר באולם ויש בסביבתנו אולמות נהדרים.

בניגוד לשנות השבעים, שמונים הריהוט הבורדו זהב והאהילים המזעזעים, נעלמו מהעולם.

אט, אט מסתמנת "נדידה" של אולמות אירועים מאזורי תעשייה מרוחקים למרכזי הערים. האולמות נבנים לתפארת. מבנים גדולים בעיצוב חדשני, מטבחי גורמה, מערכות משוכללות ביותר של הגברה, סאונד ותאורה, שרותי הפקה לאירוע, שרות עיצוב פרטי וכמובן אולמות המעוצבים במיוחד לחינה עם אביזרים ותפאורה מובנת במיוחד לטקס חינה. 

שורה תחתונה ההתלבטות בסופו של דבר מסתכמת בשתי גורמים: תקציב והעדפה. אם אתם חזקים בקטע של אויר פתוח לכו על גן אירועים אך זכרו שמשבי הרוח הרעננים יעיפו בקלילות מרעננת גם את כספכם. אם תקציבכם נמוך יותר ניתן למצוא אולם אירועים ברמה גבוהה מאד שלא יבייש אף גן אירועים!!! ואם רוח הנוסטלגיה מבעבעת בכם אתם מוזמנים לחגוג טקס חינה בדיוק כפי שחגגו בעבר באותם ימים תמימים של ראשית שנות המדינה.

הכותרות שלנו

העור מתקלף?

כל אחד מגיב אחרת לעור מתקלף. שמעתם פעם שהוזכר בחדשות שמישהו אחד בוחן את הדיאטה ומנסה להסיר קילוף עור עם קרמים ומשחות. מישהו אחר- מתבונן

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא: