מוסיקה חסידית לבר מצווה בכותל

חברת ההפקות כינור דוד ונגני האירועים לבר מצווה בכותל  מתמחים במוסיקה חסידית וניגונים יהודיים. את המוסיקה החסידית מנגנים כליזמרים – שם הכולל ממגוון כלי הנגינה הבאים:  קלרינט, כינור, מתופפים, אקורדיון, קונטרבאס, חלילים וחצוצרות, וכמובן תקיעה בשופרות תוך כדי תהלוכה.

באירוע בו נשמעת מוסיקה חסידית  בין אם מדובר בבר מצווה בירושלים, בעלייה לתורה, או בחתונה במרפסת של הכותל הינו אירוע מרגש הנוגע לשורשים היהודיים של כל אחד מאיתנו ומרטיט את הנשמה.

כליזמרים בכותל
נגנים לבר מצווה בכותל

מהי מוסיקה חסידית?

מוסיקה חסידית היא ז'אנר  השייך למוסיקה יהודית. כשאומרים מוסיקה חסידית מתכוונים לניגונים ושירים שהושרו בתנועות החסידיות השונות ביהדות מזרח אירופה. במקורה המוסיקה החסידית מושפעת מנגינת הלויים בבית המקדש וכן מהמוסיקה האירופית בארצות המוצא של החסידים. 

בתנועה החסידית יוחס למוזיקה תפקיד חשוב בעבודת האל. הרבה מהשירים והניגונים החסידיים מלווים כיום תפילות ואירועים חגיגיים, במיוחד לחיבור אירועים טקסיים כגון בר מצווה וחתונה לשורשים היהודיים.

כליזמרים לבר מצווה בירושלים

אנו מתחייבים בפניכם שאירוע עם מוסיקה חסידית בכינור דוד ישאיר חותם בלתי נמחה, ישמח את כל הנוכחים וירגש עד דמעות. דמיינו לעצמכם טקס עלייה לתורה בו חתן בר המצווה מלווה בחבורת כליזמרים עליזה. שערו בנפשותיכם עד כמה מרגשת חופה בצלילים יהודיים כשברקע שופרות, ממש מעמד הר סיני … יש לנו צלם בר מצווה ברמה שתוכלו לראות אותו כאן.

הכותרות שלנו

העור מתקלף?

כל אחד מגיב אחרת לעור מתקלף. שמעתם פעם שהוזכר בחדשות שמישהו אחד בוחן את הדיאטה ומנסה להסיר קילוף עור עם קרמים ומשחות. מישהו אחר- מתבונן

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא:

עוגיות מרוקאיות לחינה
עוגיות לחינה

אני מרגישה כאילו זה היה אתמול…אממ…איזה מגשים צבעוניים… איזה תענוג לעיניים ולחיך… הצבעוניות המרהיבה!!!אני זוכרת את עצמי בערך בגיל שש

קרא עוד »