דיאטה לפני החינה, מתכוננים לחתונה ?

החתונה בעוד כחמישה חודשים את צועדת בחשש לעבר המשקל בפינת החדר הנה הגעת למשקל רגל אחת נוגעת לא נוגעת השנייה עולה – מהוססת ואמל'אאאאאאא נשמעת צרחת אימים מחדרך, הכלה לעתיד, עליתי 3 ק"ג!!!! או אלוהים.

עובדה כמעט מוגמרת היא אצל כל כלה ברחבי העולם, מרוץ להצרת היקפים. כאילו לא מספיק מרוץ אחרי אולם, דיג'י, מעצב, מפיק, חינה, קייטרינג ושות'… (רק מקצב החיפושים אפשר לרזות…)

כל כלה לעתיד חולמת להיראות במיטבה, ביום הגדול והמרגש בחייה. האם להראות טוב משמעו להיות רזה? אפשר להתווכח על זה אך זה לא המקום. הרוב המוחץ של בנות לפני חתונה רוצות רזון. כאן ועכשיו.

באמתחתי ביקורת לא מעטה על תעשיית הדיאטות שכבשה את העולם ללא הצדקה, אך לא ניכנס לביקורת מסוג זה, רק אם אוכל במטותא ממך, לעשות את זה בזהירות ובחכמה.

הורדת משקל

את בטח לא הכי- מפוקסת בעולם ברגעים אלו של טרום חתונה סלש חינה, אך חובתך כעת להיות ריאלית. אם מדובר בכמה ק"ג ספורים שברצונך להשיל לפני היום הגדול הדבר בהחלט בר ביצוע (בהנחה שהחתונה מתקיימת בעוד חודשים ספורים).

אם יש לך עודף משקל גבוה ואת מצפה להשיל משהו כמו 25 קילו בשבועיים שכחי מזה!!! נכון, הפיתוי לעשות דיאטת כסאח גדול. הרי אין כמו חתונה לשמש מוטיבציה. אך הרשי לי להזהיר אותך, אם תרעיבי את עצמך סביר להניח שיקרו אחד משלושת התסריטים הבאים:

אם כך, בואי נהיה ריאליים ונכלכל צעדנו בחכמה דקה לפני עינטוזי טקס החינה ורחבת הריקודים בחתונה.
דיאטת כסאח מואצת עלולה לגרום ללקויות אכזריות במראה. לקראת החתונה את בוודאי רוצה להראות מהממת. דיאטה מסוג כזה עלולה לגרום לעור עייף ונפול, שיער חסר ברק, הופעת פצעונים כדוגמת החצ'קונים הזכורים לך מכיתה ז-2, מצב רוח ירוד ועייפות תהומית. עכשיו מוטלת עלייך לבחור בדרך נכונה.

אל תשאירי את הדיאטה לרגע האחרון אשר בו תחליטי על דיאטה חדשנית של חסה, דיאט קולה וסיגריות. הרי החתונה מתוכננת חודשים מראש התחילי גם את את תהליך ההרזיה המבוקר חודשים מראש ולא בדקה ה 90. (ב"דקה ה- 90" את יכולה להזמין סופ"ש מהנה לשניכם). יש לך מספיק זמן לדיאטה מאוזנת של תפריט בריא והגברת הפעילות הגופנית.

לפי דעתי הפתרון האולטימטיבי הוא פשוט, להיפגש עם דיאטנית. ספרי לדיאטנית על מטרתך הנכספת והריאלית והדיאטנית תעזור לך להגשים את החלום. כיום, כמעט בכל מרפאה ניתן לפגוש דיאטנית בעלות סמלית. הדיאטנית לרוב בונה איתך תפריט שיאפשר לך להשיל ממשקלך קילוגרמים עודפים בצורה בריאה ואחראית. אם "אחת על אחת " לא מתאים לך את יכולה לבחור ללכת לקבוצת תמיכה אך אנא ממך אל תתפתי לאבקות וכדורי פלא אשר יעילותם לא הוכחה במהלך השנים. בחרי בדיאטה נכונה. בחרי בתפריט מאוזן המלווה בפעילות גופנית. ייתכן שתהיה זו התחלה חדשה לאורח חיים בריא יותר.

בכל מקרה, יקירתי, בערב החתונה אני מבטיחה לך שתיראי מליון דולר אם תרגישי כזו. אם את בחורה מלאה כל החיים מה נשתנה הלילה הזה??? כלה מלאה תיראה מלכת יופי עם שמלה איכותית שנתפרה על פי מידותיה ומחמיאה לה. גם האורחים שלך "יסלחו לך" אם לא תורידי גרם. אחרי הכול החתן המקסים שלך בחר אותך כך, לחיים ארוכים יחד, בדיוק איך שאת נראית עכשיו.

אז שוב, רצונך להיראות כאנג'לינה ג'ולי מובן בהחלט הסתכלי עליוהוא לא ממש בראד פיט????

הכותרות שלנו

כך נראה אירוע חינה מושלם

אירוע החינה יכול להיות אירוע מושלם לכל האירועים. זוהי דרך מדהימה להראות לאורחים שלך קצת תרבות ולגרום להם ליהנות מהחוויה. חינה היא צבע טבעי ששימש

קרא עוד »

איפור לאירוע צהריים

אירועי צהרים מהווים כיום אירועים פופולריים מאוד. אם בעבר היה ברור כי אירוע צריך להיערך בשעות הערב או הלילה, הרי שכיום יותר ויותר אנשים בוחרים

קרא עוד »
איפור לחינה

מה הסיפור של האיפור לחינה?

איפור לחינה היום שטקס החינה הופך לערב לא פחות חשוב מהחתונה, ומקבל עדנה עכשויית, בחרתי להקדיש את הפוסט הזה לאיפור.  כל כלה ברחבי תבל רוצה להיראות פצצות

קרא עוד »
אוכל לחגיגת אירוע חינה

קייטרינג לחינה

החלטתם להתחתן??? מזל טובהאם גם אתם נמנים על אותם זוגות שהחליטו לערוך את טקס החינה המסורתי? טקס החינה שמביא עמו התרגשות ותחושת רוממות רוח עוד

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא: