הדברים הכי חשובים בתלבושות לחינה

אחד החשובים ביותר בחינה הוא תלבושות לחינה, שהם חלק מהתפאורה, המסורת  והצבעים הרבים והמיוחדים שמאפיינים את האירוע.

בגדים לחינה מרוקאית

חשוב מאוד לדעת מהו אופי האירוע

חשוב מאוד לדעת מהי העדה שלפיה יתקיים הטקס. כל עדה לובשת סוג שונה של תלבושות מיוחדות לחינה. אצל המרוקאים, למשל, הדגש אצל הכלה הוא הכפתן. אצל התימנים נהוג לכסות את הכלה מכף רגל ועד ראש, כאשר רק הפנים גלויות ועל הכלה שמים הרבה מאוד תכשיטים. בנוסף, אם אתם או האורחים שלכם מסורתיים, נהוג ללבוש בגדים שהם יותר צנועים.

חשוב לדעת אם הקהל הוא יותר צעיר או יותר מבוגר, זאת על מנת להתאים את התלבושות בהתאם. אם האירוע מתקיים בקיץ, בחורף, בחוץ או באולם, כל אלה חשובים לתלבושות, למשל לבוש ארוך ויותר חם בחורף.

חגיגת חינה תימנית

כמה טיפים קטנים וחשובים

נוחות

אתם הולכים להיות עם התלבושות שלכם ערב שלם. חבל שלא יהיה לכם נוח איתם, זה יהרוס לכם את הכיף.

ניקיון

אל תתביישו לשאול את הספק של תלבושות לחינה מתי ואיך הוא מנקה את הבגדים. הבגדים עוברים מאירוע לאירוע ואף אחד לא רוצה בגד עם ריח ותחושה לא נעימים.

עוזרים זה חשוב

גם אם לא הבאתם מלבישים מקצועיים, חשוב שמישהו מהמשפחה יהיה מופקד על עזרה בתלבושות. לא כיף להתלבש במשך שעה רק כדי לגלות שהבגדים לא יושבים יפה, תמיד טוב שיש עוד יד שעוזרת ועוד עין שבוחנת

בגדית לחינה הודית

חשוב מאוד מגוון

כדי לכם להביא כמה שיותר מגוון של תלבושות לאירוע. תביאו מגוון גדול של מידות, לא כולם רזים או מלאים. חשוב מאוד שהספק שמביא בגדים לא יתקמצן, כך לכל האורחים יהיו תלבושות ואף אחד לא יקופח.

לא חובה שכל האורחים ילבשו את מלוא התלבושת האותנטית, יש כאלה שלא אוהבים את זה. מספיק שיהיו אורחים שישימו עליהם אביזר, למשל תרבוש לגברים וצעיף לנשים.  תנסו, פחות או יותר, לראות את היחס בין גבים לנשים באירוע. לא נעים שיהיה כמה גברים שהתלבושת היחידה שנשארה להם היא שמלה ולהיפך.    

איך נהוג לקבל את הבגדים

ישנה אופציה לקנות בגדים במיוחד לאירוע, כולל הזמנת עיצוב אישי. זה כמובן בעיקר טוב לחתן, לכלה ולמשפחה הקרובה, אלא אם יש לכם הרבה כסף ואתם רוצים לפנק את כל האורחים. רוב הזוגות מעדיפים השכרת תלבושת לחינה. ניתן להשכיר תלבושות במספר צורות. אם זה אירוע קטן, אירוע בית. יש אפשרות או להשכיר את הבגדים ולהביא אותם בעצמכם או להזמין אותם עם שליח עד הבית. באולמות, כאשר יש אירוע גדול.

יש אפשרות, שהיא מומלצת, להביא מלביש או מלבישה שיביאו איתם את הבגדים ויעזרו לכולם להתלבש. שימו לב, חשוב מאוד לשמור על הבגדים שהשכרתם.

תלבושות לחינה

חשוב להתחשב במחיר התלבושות

קודם כל, חשוב שתדעו מה התקציב שלכם. כמות הכסף שתצטרכו להשקיע בבגדים היא נגזרת של כמות האורחים שלכם. אם אתם עושים אירוע בית ומביאים את הבגדים בעצמכם, זה יעלה פחות. מלבישים מקצועיים יעלו יותר. שימו לב שלא מתקמצנים עליכם. אם הספק אומר 50 תלבושות, חשוב שיהיו לפחות חמישים תלבושות ואפילו יותר, לא נעים להשאיר אורח מקופח.

לא לשכוח להביא אביזרים, ישנן חברות השכרה שהאביזרים כלולים במחיר של חבילת התלבושות לחינה וישנן חברות שצריך להוסיף כסף על האביזרים.

.

הכותרות שלנו

כך נראה אירוע חינה מושלם

אירוע החינה יכול להיות אירוע מושלם לכל האירועים. זוהי דרך מדהימה להראות לאורחים שלך קצת תרבות ולגרום להם ליהנות מהחוויה. חינה היא צבע טבעי ששימש

קרא עוד »

איפור לאירוע צהריים

אירועי צהרים מהווים כיום אירועים פופולריים מאוד. אם בעבר היה ברור כי אירוע צריך להיערך בשעות הערב או הלילה, הרי שכיום יותר ויותר אנשים בוחרים

קרא עוד »
איפור לחינה

מה הסיפור של האיפור לחינה?

איפור לחינה היום שטקס החינה הופך לערב לא פחות חשוב מהחתונה, ומקבל עדנה עכשויית, בחרתי להקדיש את הפוסט הזה לאיפור.  כל כלה ברחבי תבל רוצה להיראות פצצות

קרא עוד »
אוכל לחגיגת אירוע חינה

קייטרינג לחינה

החלטתם להתחתן??? מזל טובהאם גם אתם נמנים על אותם זוגות שהחליטו לערוך את טקס החינה המסורתי? טקס החינה שמביא עמו התרגשות ותחושת רוממות רוח עוד

קרא עוד »
עקוב אחרינו:

מאמרים באותו נושא:

אוכל לחגיגת אירוע חינה
קייטרינג לחינה

החלטתם להתחתן??? מזל טובהאם גם אתם נמנים על אותם זוגות שהחליטו לערוך את טקס החינה המסורתי? טקס החינה שמביא עמו

קרא עוד »